Nieruchomości w Przemyślu

Kojarzymy osoby chcące nabyć i sprzedać nieruchomość Biuro Nieruchomości Anna Sydor zajmuje się zawodowo wykonywaniem czynności zmierzających do zawarcia przez naszych klientów umów: nabycia lub zbycia praw do nieruchomości, najmu lub dzierżawy lub ich części. Działamy na terenie Przemyśla i okolicy. Prowadzimy także doradztwo w zakresie rynku nieruchomości. Nasza rola polega na gromadzeniu i udzielaniu informacji potrzebnych do zawarcia przez klientów umów w/w, podejmowaniu czynności zmierzających do wyszukania kontrahenta, kojarzeniu stron, aranżowaniu oględzin nieruchomości w Przemyślu i okolicy. Na wyraźne życzenie klienta pomagamy w oszacowaniu wartości oraz w ustaleniu ceny, uczestniczymy w negocjacjach, udzielamy pomocy przy finalizacji transakcji, pomagamy w uzyskaniu kredytów hipotecznych na zakup nieruchomości poprzez podjęcie czynności organizacyjnych i współpracę z bankami oraz ubezpieczycielami.

Naszą dewizą jest profesjonalna, odpowiedzialna i kompleksowa obsługa Klienta na drodze od pomysłu do realizacji we współpracy z kancelariami notarialnymi, prawnymi, rzeczoznawcami oraz bankami. Swoje działania opieramy zarówno na kilkunastoletnim doświadczeniu jak również na odpowiednim przygotowaniu zawodowym potwierdzonym licencją pośrednika w obrocie nieruchomościami w Przemyślu oraz uprawnieniami budowlanymi.

Kompletujemy dokumenty przy sprzedaży domów, mieszkań i działek Oferujemy usługi pośrednictwa przy sprzedaży, kupnie, wynajmie i najmie domów, mieszkań, działek budowlanych, lokali handlowych i innych. Zapewniamy: pomoc przy kompletowaniu niezbędnych dokumentów, reklamę, jej prezentację na wybranych portalach internetowych, nadzorowanie kolejnych etapów transakcji, aż do sporządzenia protokołu zdawczo-odbiorczego, rozliczenia i ostatecznego przekazania lokalu, uproszczoną procedurę kredytową oraz pomoc w poszukiwaniu finansowania zakupu nieruchomości,

W naszej działalności stosujemy Kartę Praw Klienta i Standardy Zawodowe Pośredników w obrocie nieruchomościami oraz posiadamy aktualne ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej. Jeżeli pragniesz sprzedać dom, działkę czy mieszkanie zapraszamy do naszego biura w Przemyślu.