Współpraca z naszym biurem nieruchomości

Księgowanie listy płacBiuro Nieruchomości "SYDOR" zajmuje się profesjonalnie pośrednictwem w sprzedaży i kupnie nieruchomości. Nie możemy dać stuprocentowej gwarancji, że każda podpisana umowa zakończy się transakcją ale możemy zagwarantować, że dołożymy wszelkich starań aby tak się stało. Używamy najbardziej skutecznych serwisów ogłoszeniowych, które specjalizują się w nieruchomościach biorąc również pod uwagę lokalną specyfikę naszego regionu. Posiłkujemy się również ogłoszeniami w prasie i serwisach lokalnych. Na danej nieruchomości umieszczamy również dobrze widoczny banner lub tablicę, w zależności od możliwości.
Najlepszą skuteczność możemy zagwarantować przy umowach na wyłączność, lecz również przyjmujemy umowy otwarte. Znamy doskonale specyfikę rynku i możemy doradzić odnośnie ceny, za którą daną nieruchomość można sprawnie sprzedać.
Zgłoś swój dom, mieszkanie czy działkę w poniższym formularzy a my skontaktujemy się z Tobą i poinformujemy odnośnie formalności, które są potrzebne do podpisania umowy oraz warunków, które możemy Tobie zaoferować na daną nieruchomość.

Imię i Nazwisko
e-mail
Telefon kontaktowy

Zainteresowny(a) jestem:

Kupnem Sprzedażą

Zostaw wiadomość: